Nieuwsbericht toevoegen Overdenking toevoegen Agenda-item toevoegen

Marien Kollenstaart spreekt op Reveilweek

Marien Kollenstaart, voorganger van de Protestantse kerk in Nesselande (KiN), spreek deze zomer opnieuw tijdens de Reveilweek.

De Reveilweken worden elk jaar georganiseerd door Near East Ministry (NEM) voor christenen uit Nederland en België. In de zomer zijn er drie Reveilweken. In 2019 staat het Johannesevangelie centraal om te ontdekken dat Jezus ons roept om wakker te worden, ons naar Hem om te keren en Hem te volgen. De dingen van onze tijd los te laten en in Hem te leven.

De NEM heeft in het Midden-Oosten een groot netwerk opgebouwd onder Joden én Arabieren. Onze vrijwilligers geven er praktische hulp, ze leven mee en luisteren naar de verhalen. Hun houding wordt gekenmerkt door bescheidenheid, volharding, trouw en door hun praktische liefde voor de mensen die op hun weg komen. Christenen die op deze wijze bruggen willen helpen bouwen in het Midden-Oosten kunnen voor kortere of langere tijd worden uitgezonden.

De Bijbel is de belangrijkste bron van inspiratie voor de NEM. Het woord van God is de basis voor hun werk in het Midden-Oosten en de bron van hun hoop. Men wordt vooral aangesproken door wat de Bijbel zegt over de bijzondere relatie die christenen met het volk Israël hebben. Daar geeft men graag onderwijs over en ze blijven zich daar zelf ook in verdiepen.

Naar het overzicht