Nieuwsbericht toevoegen Overdenking toevoegen Agenda-item toevoegen

‘Omzien’ is nieuwe jaarthema Ringvaartkerk

Een oude wijsheid luidt: ‘Wie niet iedere dag de weg naar de bron gaat, zal hem 's nachts niet kunnen vinden.’ Als je bij die bron denkt aan de bron van liefde en geloof en je vergeet de weg ernaartoe, dan zou het kunnen dat je die bron kwijtraakt.   

Het jaarthema in de Nieuwerkerkse Ringvaartkerk de komende periode is ‘omzien’. In dat woord zitten allerlei betekenissen. “Omzien naar waar ons geloof vandaan komt. Vanuit dit omzien kun je omzien naar elkaar, naar de wereld om je heen. In de Bijbel merk je dat God omziet naar zijn volk. Dat omzien van God is zichtbaar geworden in Jezus en dat gaat over het verleden, heden en de toekomst.  

Het is belangrijk dat we als gemeenten die weg blijven zoeken en vinden. Samen omzien naar ons geloof, naar elkaar, naar de wereld om ons heen. In allerlei activiteiten willen wij omzien naar de wereld om ons heen, naar elkaar, naar onze geschiedenis. Van harte nodigen wij u en jullie uit om mee te doen met de verschillende activiteiten in onze gemeente.” aldus ds. Treep.

Naar het overzicht