Nieuwsbericht toevoegen Overdenking toevoegen Agenda-item toevoegen

PCOB-Zuidplas schort activiteiten op

De Protestantse Christelijke Ouderen Bond (PCOB) heeft alle niet noodzakelijke bijeenkomsten en contacten opgeschort tot het einde van de maand maart. Het regeringsbesluit van 12 maart jl. ligt hieraan ten grondslag. Deze maatregelen zijn vanuit het hoofdkantoor KBO-PCOB in Nieuwegein, door Manon Vanderkaa, onderstreept omdat de PCOB-leden de aangemerkte risicogroep vormen.

Het bestuur van PCOB-Zuidplas is van mening dat het hun verantwoordelijkheid is, zorg te dragen voor de veiligheid van de leden tijdens de georganiseerde bijeenkomsten. ”Gezien de huidige situatie vinden wij het onverantwoord om onze groep- gebonden activiteiten door te laten gaan, voorlopig tot eind maart”.

Geannuleerd zijn nu de volgende bijeenkomsten en activiteiten:
- Woensdag 18 maart, de themabijeenkomst over bijen met de film van de bootreis.
- Het chinezen met de actieve vrijwilligers op 24 maart.
- Donderdag middag 26 maart i.s.m. met de KBO  waarbij een samenwerking  zou worden bekrachtigd en een optreden zou zijn van  Jos Thomasse met zijn programma: ‘Zoete Koek’
- De spellenmiddag dinsdag 31 maart .
 - Alle wandelingen, van maandag, dinsdag en zaterdag o.l.v. Ans de Koning, zijn ook geannuleerd.

Verder adviseert het bestuur zoveel mogelijk sociale contacten en het openbaar vervoer te vermijden en stimuleert het digitale en telefonische contact. “We hebben niet van iedereen een mailadres en daarom vragen we u ook dit bericht zoveel mogelijk aan anderen door te geven. Verdere berichtgeving zullen we zo goed mogelijk communiceren.”

Voor verdere informatie of vragen kunt u bellen: 0180 315839 of 0180 316725 

Naar het overzicht